něco proti nudě

Nechceme, aby zvířata trpěla

Stále se mluví o častém týrání zvířat. Je to kruté, nelidské a barbarské. A to nejen ubližují-li zvířatům lidé z rozmaru, ale i věda a výzkum. Testování kosmetiky, pokusy, čipy.... 
 Lidé by se měli nad sebou zamyslet. Nic jim nedává právo ubližovat jiným tvorům jen proto, že jsou inteligentní, manuálně zruční a ziskuchtiví. Kožich nám, lidem, příroda nenadělila, tak jej neberme těm, kterým patří. Jen lidská pýcha a hon za penězi může dopustit něco takového.
 Chcete-li, podívejte se na stránky
http://www.mediciinternazionali.org/photo/vivisection.htm
Upozorňuji však, že jsou extrémě drastické a určitě tam není nic pro slabé povahy. Nechci a nebudu zde dávat fotky takové zkázy. A odkaz zde dávám  jen proto, aby všichni, kdo nesouhlasí s týráním zvířat mohli vidět, čeho je schopen lidský hyenismus. Odpornosti, jaké lidé páchají na zvířatech kvůli otestování nového výrobku nebo kosmetického přípravku jsou nepopsatelné. Tito lidé snad ani nejsou lidé.
 Rozhodně neschvaluji týrání zvířat, s jakým se v poslední době setkáváme v médiích. Ale to je jen třešnička na dortu proti tomu, co dokáže němé tváři způsobit věda.

 
Doufám, že se vám tyto stránky líbily a pokud ano, zase se někdy podívejte. Budu se snažit dodávat nějaké hezké věci. Ahoj.