něco proti nudě

-Kam na výlet

Pár tipů, kam se podívat na rodinný výlet, jistě přijde vhod. Najdete zde doporučení na místa, kde jsme byli a kde se nám líbilo, popřípadě plánujeme jejich opakovanou návštěvu. Některé místa člověk vidí a řekne si - viděla jsem a už tam nemusím. O těch se můžeme také zmínit, ale spíš se chceme věnovat místům, které dovedou upoutat. Určitě najdete i nějakou fotku, ale asi ne u všech míst, protože ne každý výlet je zdokumentovaný i na fotografiích.

Nový příspěvek

DSC01370.JPG

Ostravská zoo nepatří mezi veliké zahrady, ale je hezká. Neustále zde probíhají úpravy a přístavby nových pavilonů. Momentálně je ve větší rekonstrukci, ale na jaře nebo nejpozději  v létě bude jistě stát za vidění. Jakmile proběhne jarní úklid, bude zase jen zvát na procházku přírodou. Spousta lesních cestiček vybudovaných během loňského roku jedině prospěje zdraví.

Nový příspěvek

DSC01340.JPG

Nový příspěvek

DSC01337.JPG

Nový příspěvek

DSC01328.JPG

Nový příspěvek

DSC01323.JPG

Plameňáci jsou v ostravské zoo uvítacím výborem. Jejich výběh sídlí přímo proti vstupní bráně.

Nový příspěvek

DSC00425.JPG

ZOO park a DINO park Vyškov si zaslouží vaši návštěvu. Obzvlášť pokud máte děti. Součástí je malá zoo, která má být v brzké době rozšířena o safari, no a pak dinopark, do kterého se jede vláčkem přes celé město Vyškov. V zoo jsou domestikovaná zvířátka asie, ameriky... Vše je v ceně jedné vstupenky, která je za více než příhodnou cenu. Takže neplatíte ani ten převoz vláčkem, který vás samozřejmě doveze i zpět do zoo. Doba vašeho pobytu je libovolná. V dinoparku je také 3D kino. Figury jsou doplněny o zvukové efekty, takže si chvilkama připadáte jako v džungli. Hned vedle zoo je super restaurace vystavěná z bývalého kravína. To ovšem nepoznáte a dokonale se tam nadlábnete. To také za rozumnou cenu.

Nový příspěvek

DSC00434.JPG

Nový příspěvek

DSC00436.JPG

Nový příspěvek

DSC00469.JPG

Nový příspěvek

DSC00471.JPG

1  
2  
3  
 
Doufám, že se vám tyto stránky líbily a pokud ano, zase se někdy podívejte. Budu se snažit dodávat nějaké hezké věci. Ahoj.