něco proti nudě

ozdoby a doplňky z korálků

Doplňky z korálků mají oproti šperkům jednu obrovskou výhodu. Jsou v takové cenové relaci, že si je může dovolit opravdu každý. Jsou hezké a možností je bezpočet. Ke každému oblečení jinou barevnou variantu nebo druh doplňku.
  Jejich zhotovení spočívá jen v důmyslném křížení nitek a trošce počítání. Také je potřeba dodržovat pravidelnost ve střídání barev.
  Zato ozdoby na stromeček nebo vánoční větvičku chce malinko cviku. Už jen proto, že se vyrábějí z drátků a ty dělají rády ,,očka´´. Když se takové očko utáhne, drátek praskne a to dovede pěkně namíchnout, obzvlášť když už je hvězdička téměř hotová. Není to nic zas až tak těžkého, jen se musí na drátky dávat trošku pozor. A také to proplétání je malinko složitější než u výroby doplňků.
  Když se vám budou řetízky líbit tak mi nechte zprávičku a já na stránky dodám návod na jejich zhotovení pro ty, kdo si nevědí rady jak na to.
 Zvířátka z korálků chtějí už trochu cviku. Ale pokud je dobrý návod, není problém ani se zhotovením zvířátek. Pro začátek je určitě lepší koupit si v knihkupectví anagram, ve kterém najdete podrobné rady jak na to. A samozřejmostí jsou návody na nejrůznější zvířátka. Anagram pořídíte už za několi desítek korun. cca 60-70kč. Je to trošičku odlišné, záleží na prodejci. Obdobný anagram, ale tentokrát s návody na výrobu náramků a náhrdelníku mají lepší prodejci jistě také.

 
Doufám, že se vám tyto stránky líbily a pokud ano, zase se někdy podívejte. Budu se snažit dodávat nějaké hezké věci. Ahoj.